Home
Theater
Raad van bestuur
Geschiedenis
Speellijst
Contact
Tickets
Voorstellingen
La Barca
Doek
De doodskopvlinder
Extra
Sponsors
Fotoboek
Downloads
Zoekertjes
Routebeschrijving




 

 

 

 


 

W eekend A ktieve K unsten


W eekend   A ktieve   Kunsten
zaterdag 25/04/09               zaterdag 25/04/2009                zaterdag 25/04/2009

DE KLEINE STOORINGHE (+tuin)  : open van 10h tot 1h30

  • 10.00 – 12.00u: optredens door leerlingen van de SAMWD
  • 14.00 – 14.45u: Kleutertheater: Kraam, kraam van Bonmarché
  • 16.00 - 17.30u: optredens door leerlingen van de SAMWD
  • 18.00 - 18.30u: Roeselare Loud All Stars (band)
  • 19.00 - 19.30u: Tarmac (hardcore)
  • 20.00 - 20.30u: Diescene (alternatieve rck)
  • 21.00 - 21.45u: Unarmed Riot (skapunk)
  • 22.00 - 22.30u: Hertzz: impression of a city (electronica met visuals)
  • 22.45 - 00.30u: Control: Anton Corbijn (film)

doorlopend:

  • tentoonstelling kunstenaars
  • tentoonstelling 30 jaar Draad-poppentheater 
  • animatiefilm

BOTTELARIJ : open van 10h tot 20h

  • 14.00 – 14.30u: ’t Isaltijdiet  (Spiegeltheater vzw)
  • 16.00 – 16.30u: ’t Isaltijdiet  (Spiegeltheater vzw)
  • 16.30 - .18.00u:  optreden 3 muzikanten (gitaar,accordeon,viool)

 (Fabiaan Franssens , Tine Vercruysse  en Griet Vercruysse)

doorlopend

  • Tentoonstelling door SASK: Monumentale kunst
  • Animatiefilm van kinderen tussen 8-11 die hun werk voorstellen (SASK)

WIELERMUSEUM : open van 10h tot 17h

  • van 10u tot 17u Tentoonstelling ‘Mijn vrienden op de (koers)fiets’

               

zondag 26/04/09                  zondag 26/04/2009                 zondag 26/04/2009

DE KLEINE STOORINGHE : open van 10h tot 17h

  • 10.00 – 13.00u Projectie van AV Multmedia + lentedrink door Knipoogje

doorlopend :
-      animatiefilm van kinderen tussen 6-12 die hun werk voorstellen (SASK)
-      tentoonstelling kunstenaars
-      tentoonstelling 30 jaar Draad-poppentheater

BOTTELARIJ : open van 10h tot 20h

  • 14.30 - 14.50u: La Peña d’ España (flamenco)
  • 15.00 - 15.20u: R.V.D.C (poëzie)
  • 15.30 - 15.50u: La Peña d’ España (flamenco)
  • 16.00 - 16.20u: Lode Demey en Frederik Dehullu (film met live muziekbegeleiding)
  • 16.40 - 17.00u: 4µLA (progressieve rock/metal)
  • 17.20 - 17.50u: Hertzz: : impression of a city (electronica met visuals)
  • 18.10 - 18.30u: Sarahs Choice (akoestisch)

doorlopend:

  • Tentoonstelling door SASK : Monumentale kunst
  • Animatiefilm van kinderen tussen 8-11 die hun werk voorstellen (SASK)

WIELERMUSEUM : open van 10h tot 17h

    • 11.00u , 14.30u en 16.00u: Vélo Parlé: wielerpoëzie (Spiegeltheater vzw en ’t Souffleurke vzw)
    •  van 10u tot 17u  Tentoonstelling ‘Mijn vrienden op de (koers)fiets’

     

     

     

     

     

webdesign estart.be
webdesign estart.be